logo

درباره ما بیشتر بدانید!

مجموعه پول توپول یک محیط خودمونی برای آموزش و کسب مهارته که ایجاد شده تا هر آنچه ما در زمینه های مالی و کسب درآمد بلد هستیم به شما آموزش بدیم و بتونیم به شما کمک کنیم تا شما هم از نظر مالی و اقتصادی رشد کنید.

آموزش های متنوعی اینجا خواهید دید که بر خلاف سایت های دیگه که در یک حوزه تخصصی کار میکنند ما سعی کردیم هر چیزی که فکر میکنیم یه سودی به شما می رسونه رو اینجا ارائه کنیم.

پس دست به کار شید و با انتخاب یه دوره آموزشی مناسب و تمرین و یادگیری اون دیگه چه کنم چه کنم نکنید و بهونه نیارید 🙂

اگر هم فکر میکنید که هنوز در تصمیم گیری مشکل دارید و نمیدونید از کجا شروع کنید حتما با ما تماس بگیرید و با ما مشورت کنید. مطمئن باشید بهترین نتیجه رو خواهید گرفت.

پلی میان آموزش و بازار کار

پول توپول، دانشجویان خود را تا رسیدن به درآمد همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار، دسترسی به بهترین موقعیت ها متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در پول توپول تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازارهای مالی، این معضل قدیمی را حل کنیم.

حتما شما هم تا الان با پکیج های مختلف آموزشی بازارهای مالی برخورد داشتید. عمده این آموزش ها صرفا به بیان مطالب تئوری می پردازند و کمتر پکیجی به صورت عملیاتی و قدم به قدم تا رسیدن به هدف شما را راهنمایی میکند. ما در مجموعه pul2pul سعی کردیم این موضوع را درک کرده و مطالبی که آماده میکنیم صرفا به صورت تئوریک نبوده و تا رسیدن به مرحله سود دهی شما را رها نخواهیم کرد.

مراحل آغاز به کار و رشد

در سال 1396 با بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال آشنا شدم و سعی کردم تا به درک درستی از این بازار برسم.

هم زمان با تب و تاب بازار بورس کشورمان وارد این حوزه شدم و توانستم آنچه آقای بازار به همه درس میدهد را یاد بگیرم.

با بزرگترین بازار مالی جهان آشنا شدم و از آموزه های اساتید بزرگ این حوزه بهره بردم و تفاوت این بازار عظیم را با بازارهای مالی دیگر درک کردم.

امسال شروع کردیم به آموزش دادن هر آن چیزی که یاد گرفتیم و فکر میکنیم به درد شما هم میخوره. با ما همراه باشید.