از آنجایی که Pul2pul یک منبع و مرجع جهت دسترسی به انواع فایل های آموزشی است، تلاش می کند تا بهترین مطالب آموزشی در حیطه های مالی را منتشر کند! این فرآیند با بررسی محتوای فایل های آموزشی توسط کارشناسان ما صورت گرفته و سعی بر آن دارد تا بهترین کیفیت را برای شما فراهم کند. اگر چنانچه کاربر پس از خرید از Pul2pul با دلایلی همچون:

 

  • من به این پول نیاز دارم و مشکل مالی دارم
  • من در فلان جا قرار شد به عنوان کارآموز پذیرفته شوم و آنها قرار است به من مهارت جدیدی بیاموزند
  • من از این دوره خوشم نمی آید و میخواهم پولم را پس بگیرم
  • من تغییر حوزه داده ام و نیازی به این آموزش ندارم
  • من محتوای بهتر یا ارزان تری پیدا کرده ام

 

و از این قبیل دلایل مراجعه کند مجموعه Pul2pul موظف نیست که مبلغ را به کاربر عودت دهد. چرا که مسئولیت تغییر شرایط کاربر طبق عرف به عهده خودش میباشد

Pul2pul موظف است تنها در شرایطی هزینه کاربر را عودت دهد که:

 

  • محتوای محصول با آنچه در توضیحات آن درج شده همخوانی نداشته باشد.
  • محتوای محصول بروز نباشد و Pul2pul اقدامی برای بروزرسانی و بهبود دوره انجام ندهد.

 

و در صورت بودن موارد ذکر شده. Pul2pul موظف است که ۱۰۰ درصد مبلغ را به کیف پول و یا حساب بانکی عودت دهد!

در صورتی که کاربر شرایط استثنایی تری را نسبت به موارد ذکر شده داراست، میتواند از طریق پنل کاربری > ارسال تیکت پشتیبانی به بخش مالی مشکل خود را مطرح نماید!

توجه داشته باشید که Pul2pul برای بررسی بهتر شرایط و ارتقای کیفیت خدمات در پروسه عودت وجه در شرایط مختلف با مخاطب تماس برقرار میکند.

 

قوه قهریه

 

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، Pul2pul هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

Pul2pul خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

شرایط و قوانین عمومی

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های Pul2pul منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های Pul2pul تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

شرایط تعریف مشتری یا کاربر

 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات Pul2pul اقدام کند.

همچنین از آنجا که Pul2pul یک وب‌سایت فروش فایل و دوره آموزشی است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

شرایط ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات Pul2pul استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به Pul2pul ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که Pul2pul به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های Pul2pul از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد Pul2pul برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه Pul2pul را در پروفایل خود لغو کنند.